Zwerfkei Outdoor Travel Centre

Arcteryx Altra 75

De nieuwste rugzakken van Arc'teryx zijn een lust voor het oog. Het Canadese merk heeft een rugzak op de markt gebracht die licht is in gewicht en toch duurzaam en gebruiksvriendelijk.  De Altra 75 van Arc'teryx is ideaal ...lees meer over dit produkt >>
Voorraad = Winkel- en webshopvoorraad
Kies aantal:
select kleur/maat
  • 2300
  • 75 liter (regul

De nieuwste rugzakken van Arc'teryx zijn een lust voor het oog. Het Canadese merk heeft een rugzak op de markt gebracht die licht is in gewicht en toch duurzaam en gebruiksvriendelijk. 

De Altra 75 van Arc'teryx is ideaal voor meerdaagse tochten. Hoog draagcomfort dankzij het gebruik van ademend materiaal, MonoFrameTM rugpand, anatomische gevormde schouderbanden en gepolsterde heupband met Load Transfer DiscTM.

De Altra 75 is voorzien van een "kangaroe" vak met compressie bandje, een kaartenvak, twee stretch gaas vakken, een vak met rits voor een waterzak en vakjes op de heupbanden. De tas is van boven te laden maar dankzij de u-vormige rits aan de voorzijde kun je ook onderweg gemakkelijk bij je spullen. Het topvak kan los worden gemaakt en is voorzien van twee extra vakjes met rits. Door het topvak te verstellen kan het volume met 7 liter worden uitgebreid.
 

Verkrijgbaar in de maten Regular en Tall:

Regular 2.3 kg / 81 oz 75 L 82 L max Tall 2.4 kg / 85 oz 79 L 86 L ma

 

Vragen en antwoorden


Stel een algemene vraag over de Arcteryx Altra 75
Uw vraag komt hieronder op de website te staan. Vermeld daarom geen persoonlijke gegevens!
Gebruik voor persoonlijke vragen ons contact formulier.


Uw vraag:
Uw email:
Ik wil graag op de hoogte gehouden worden via email over mijn vraag

 
 

Beantwoorde vragen


  • Heupband van de altra75 zwart is eraf en weg ,is deze los te verkrijgen?
    Deze is los te bestellen, dit kunt u wellicht beter per e-mail doen bij ons i.v.m. uw privacy, info@zwerfkei.nl