Zwerfkei Outdoor Travel Centre

Fjallraven Skur jacket women

Het Fjallraven Skur jacket women is een regenjas in stof van 2,5 lagen die lichtgewicht en flexibel is, zowel om te dragen als in de bagage. Flexibeler dan een gelamineerd jack met drie lagen, maar zonder de losse voering. Weinig ...lees meer over dit produkt >>
Voorraad = Winkel- en webshopvoorraad
Kies aantal:
kies kleur/maat
  • Hydratic

Het Fjallraven Skur jacket women is een regenjas in stof van 2,5 lagen die lichtgewicht en flexibel is, zowel om te dragen als in de bagage. Flexibeler dan een gelamineerd jack met drie lagen, maar zonder de losse voering. Weinig details zodat het gewicht gering blijft. Perfecte combinatie met een aanvulling op een soft shell wanneer het maar niet stopt met regenen.

Nauwsluitende pasvorm en vaste, verstelbare capuchon. Ventilatie via de zijzakken en waterbestendige, 2 richtingsrits aan de voorkant. Eenvoudig verstelbaar met één hand aan de zoom. Manchetten met velcro. Het Fjallraven Skur jacket women is wind- en waterdicht door gebruik van

Hydratic
materiaal.


Het  Skur jacket women is voorzien van:

  • twee steekzakken;
  • goed verstelbare capuchon
  • Ademend vermogen (MP): 7000g/m2/24h
  • Materiaal: 100% polyamide with
    Hydratic
    ®
  • Membraan: 100% polyurethane (
    Hydratic
    ®)
  • Water kolom (WC): 10.000 mm 
  • Gewicht: 276gram (maat S)..

Vragen en antwoorden


Bekijk ook alle antwoorden op eerder gestelde vragen!

Stel een algemene vraag over de Fjallraven Skur jacket women
Uw vraag komt hieronder op de website te staan. Vermeld daarom geen persoonlijke gegevens!
Gebruik voor persoonlijke vragen ons contact formulier.


Uw naam:
Uw vraag:
Uw email:
 
U wordt automatisch op de hoogte gehouden via email over de vraag

 
 

Beantwoorde vragen


  • is de jas voldoende als buitenlaag, met daar onder fleece, longsleeve shirt,hemdje of misschien wel thermo? We gaan naar de hoogvlakte(Altiplano) in Bolivia of hebt u andere/betere suggesties?
    Deze jas dient als water- en winddichte buitenlaag. De lagen die u onder deze jas kunt dragen kunnen aangepast worden aan de omstandigheden. 
    Betere suggesties zijn GORE-TEX jassen. Echter is de keus redelijk groot, zeker in pasvorm. Hiervoor raden wij aan om te passen in de winkel in Woerden!